rreth

Kush Jemi Ne?

Dongguan Invotive Plastic Product Co., Ltd. është një ofrues kryesor në botë i produkteve silikoni që dizajnon dhe prodhon produkte kuzhine me cilësi të lartë silikoni, produkte silikoni për fëmijë të cilat aplikohen në një gamë të gjerë të jetës së përditshme.

Fabrika jonë është themeluar në vitin 2005 dhe ndodhet në qytetin Hengli, Qyteti Dongguan, Kinë.Përfshin një sipërfaqe prej 8000 metrash katrorë.Ne porosisim profesionalisht të gjitha llojet e produkteve shtëpiake silikoni, produkte silikoni për fëmijë, dhurata silikoni dhe aksesorë silikoni.Nga R&D, projektimi, prodhimi tek inspektimi dhe dërgesa.Ne ofrojmë shërbimin OEM / ODM për markat e famshme globale.

rreth 1
rreth 3
rreth 4
rreth 6
+
Përvojë në industri
+
Punonjës profesionistë
+
Bashkëpunimi i Ndërmarrjeve
rreth 5

Çfarë bëjmë ne ?

Me një staf punëtor dhe profesional mbi 200, Kompania jonë u identifikua si ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë. Gjatë 18 viteve të fundit, Invotive ka furnizuar produkte silikoni të klasit botëror për klientët nga e gjithë bota.Përfshirë markat e njohura botërore si Coca Cola, McDonald's, Disney, Target, Nestle, Lego dhe Porsche. Për shkak të cilësisë së produktit dhe shërbimit tonë të jashtëzakonshëm, ne jemi zgjedhur nga më shumë se 10 kompani të Fortune 500 si "Partnerët e tyre Strategjikë të Furnizimit"" Suksesi i klientëve” ka qenë gjithmonë një shqetësim kryesor për Invotive.

Duke qenë shumë e besuar dhe e respektuar në botë, Invotive ka bashkëpunuar me më shumë se 500 ndërmarrje dhe 80 vende.Cilësia, siguria dhe reputacioni i produktit pranohen plotësisht nga e gjithë bota.

Duke ecur përpara, ne jemi ende të përkushtuar për të krijuar vlerë për partnerët tanë të biznesit dhe për të kontribuar në suksesin e tyre.

Pse na zgjodhet ne ?

Dizajnerë profesionistë

Ne kemi stilistë profesionistë që mund të krijojnë shpejt vizatime dhe mostra sipas kërkesave të klientit.

Porositë e grupeve të mëdha

Fabrika jonë ka 24 makina prodhimi, të cilat mund të akomodojnë porosi të mëdha.

Përvojë e pasur

Me përvojë 15 vjeçare në prodhimin e produkteve silikoni, ne mund t'i ndihmojmë klientët të zgjidhin problemet.

Kontrolli i cilësisë

Ne kontrollojmë rreptësisht cilësinë dhe sigurojmë që të kontrollojmë 100% të porosisë përpara dorëzimit.

Mjedisi i punës

Ne aplikojmë modelin e menaxhimit 6S, i cili siguron një punëtori të pastër prodhimi, një funksionim unik të pastër të linjës së montimit.

OEM & ODM

OEM & ODM të pranueshme; Disponohen madhësi dhe forma të personalizuara.Mirë se vini të ndani idenë tuaj me ne, le të punojmë së bashku për ta bërë jetën më kreative.