за

Кои сме ние ?

Dongguan Invotive Plastic Product Co., Ltd. е водечки светски снабдувач на силиконски производи кој дизајнира и произведува висококвалитетни силиконски кујнски производи, силиконски производи за бебиња кои се применуваат во широк опсег од секојдневниот живот.

Нашата фабрика е основана во 2005 година и се наоѓа во градот Хенгли, градот Донггуан, Кина.Зафаќа површина од 8.000 квадратни метри.Ние професионално ги приспособуваме сите видови силиконски производи за домаќинство, силиконски производи за бебиња, силиконски подароци и силиконски додатоци.Од истражување и развој, дизајн, производство до инспекција и испорака.Обезбедуваме OEM / ODM услуга за светски познати брендови.

околу 1
околу 3
околу 4
околу 6
+
Искуство во индустријата
+
Професионални вработени
+
Соработка на претпријатија
околу 5

Што правиме ?

Со вреден и професионален кадар над 200, нашата компанија беше идентификувана како национални високо-технолошки претпријатија. Во текот на изминатите 18 години, Invotive доставува силиконски производи од светска класа на клиенти од целиот свет.Вклучувајќи ги светски познатите брендови како што се Кока Кола, Мекдоналдс, Дизни, Таргет, Нестле, Лего и Порше. Поради нашиот извонреден квалитет и услуга на производите, повеќе од 10 компании од Fortune 500 сме избрани како нивни „Стратешки партнери за снабдување““ Успехот на клиентите“ отсекогаш бил главната грижа за Invotive.

Имајќи голема доверба и почитувана во светот, Invotive соработуваше со повеќе од 500 претпријатија и 80 земји.Квалитетот на производот, безбедноста и репутацијата се целосно прифатени од целиот свет.

Одејќи напред, ние сè уште сме посветени на создавање вредност за нашите деловни партнери и придонесување за нивниот успех.

Зошто да не изберете нас?

Професионални дизајнери

Имаме професионални дизајнери кои можат брзо да креираат цртежи и примероци според барањата на клиентите.

Нарачки со голема серија

Нашата фабрика има 24 производствени машини, кои можат да примат големи сериски нарачки.

Богато искуство

Со 15-годишно искуство во производството на силиконски производи, можеме да им помогнеме на клиентите да ги решат проблемите.

Контрола на квалитет

Ние строго го контролираме квалитетот и проверуваме 100% од нарачката пред испораката.

Работна средина

Применуваме модел за управување со 6S, кој обезбедува чиста производствена работилница, единствена чиста работа на склопување.

OEM и ODM

Прифатливи OEM и ODM, достапни се приспособени големини и форми.Добредојдовте да ја споделите вашата идеја со нас, ајде да работиме заедно за да го направиме животот покреативен.