Kallëpe sapuni silikoni

Kallëpe sapuni silikoni

Kallëpe sapuni silikoni
Furnizime silikoni për kafshë shtëpiake

Furnizime silikoni për kafshë shtëpiake

Furnizime silikoni për kafshë shtëpiake
Zorrë me gërsheta silikoni

Zorrë me gërsheta silikoni

Zorrë me gërsheta silikoni
Tas silikoni për bebe

Tas silikoni për bebe

Tas silikoni për bebe
Prodhimi me 2 kallëpe

Profili i Kompanisë

Furnizuesi kryesor në botë i produkteve silikoni

Dongguan Invotive Plastic Product Co., Ltd. është një ofrues kryesor në botë i produkteve silikoni që projekton dhe prodhon produkte silikoni me cilësi të lartë të aplikuara në një gamë të gjerë të jetës së përditshme.

E themeluar në vitin 2005, fabrika jonë ndodhet në qytetin Hengli, Qyteti Dongguan në Kinë.Përfshin një sipërfaqe prej 8000 metrash katrorë.Ne porosisim profesionalisht të gjitha llojet e silikonit.

Lexo më shumëkompani_btn
 • -
  Përvojë në industri
 • -
  Zona e mbuluar
 • -
  Punëtor
 • -
  Partnerët

Partnerët tanë

Ne ofrojmë produkte silikoni të klasit botëror për klientët në mbarë botën.
partnerët_1
partnerët_2
partnerët_3
partnerët_4
partnerët_5
partnerët_6